9 February 2023

Auto GTA
Pole działania
Zarys

Działalność firmy Auto GTA obejmuje skup samochodów w każdym stanie, zarówno powypadkowych, jak i tych w pełni sprawnych. Firma Auto GTA powstała w 2009 roku, a jej siedziba znajduje się we Wrocławiu. Obszar działania firmy obejmuje przede wszystkim województwo dolnośląskie, a często także opolskie i lubuskie.

Skup aut dotyczy roczników 1990-2017 w dowolnym stanie technicznym, w tym również pojazdy nadające się do kasacji. Skupowane samochody nie muszą posiadać aktualnych opłat ani kompletu dokumentów (nie jest przeszkodzą brak dowodu rejestracyjnego czy karty pojazdu). Firma zainteresowana jest skupem zarówno aut osobowych, jak i dostawczych, ciężarowych, zabytkowych oraz przyczep. Firma Auto GTA oferuje na swojej stronie internetowej opcję wyceny online.

Zapewnia także dojazd do klienta oraz pomaga szybko załatwić formalności związane z wyrejestrowaniem pojazdu. Jeżeli pojazd jest niesprawny, firma Auto GTA umożliwia jego transport za pomocą auto lawety. Skup samochodów następuje za gotówkę lub w formie przelewu na konto.

Odwiedź stronę
Telefon
730117117
NIP
8951876724
Regon
020742967
Lokum
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław

Wypożyczalnia samochodów Wrocław – Simply Rent

wypożyczalnia samochodów simply rent

Taksówka – komfortowy transport dla każdego

Obecnie na ulicach polskich miast jeździ coraz więcej samochodów. Samochodami dojeżdżamy do pracy, na spotkania z przyjaciółmi itd. Mimo to nie wygląda na to, aby taksówki, chociaż przecież są droższe niż komunikacja miejska, przestały cieszyć się popularnością. Nic dziwnego! Taksówki mają wiele zalet!
Przede wszystkim, jeśli już porównujemy taksówkę z komunikacją miejską, nie musimy udawać się na przystanek. Wystarczy, że zamówimy taksówkę telefoniczne, a przyjedzie ona w ciągu kilku minut pod wskazany adres. Czasami taksówka przyjeżdża już po chwili. To doskonałe rozwiązanie np. dla osób, które mają ze sobą większy bagaż. To jednak nie wszystko. Nie zapominajmy także o tym, że taksówka to świetne rozwiązanie dla osób, które np. udają się na jakieś spotkanie towarzyskie, podczas którego na pewno będą piły alkohol.
Często mówi się o tym, że cena taksówki w porównaniu z ceną biletu komunikacji miejskiej jest wysoka. Jednak nie zapominajmy o tym, że przejazd taksówką jest o wiele bardziej komfortowy. Zresztą, jeśli zdecydujemy się na wspólny przejazd ze znajomymi, koszt kursu nie będzie zbyt wysoki. Pamiętajmy też i o tym, że korzystając z taksówki, nie musimy sprawdzać rozkładu jazdy, jak to jest np. w przypadku autobusów. Taksówkę możemy zamówić o dowolnej porze dnia i nocy.
Przejazd taksówką to wygoda. Jeśli planujesz przejechać całe miasto, taksówka będzie najlepszym wyborem. Warto podkreślić, że obecnie standardem są klimatyzowane samochody, które gwarantują pełną wygodę. Można zamówić większe taksówki. Przykładowo nasza firma może zaoferować przestronne minivany, w których jest wystarczająco dużo miejsca dla siedmiu pasażerów.
Decydując się na taksówkę, nie musimy pamiętać o bilecie. Zamiast tego po prostu płacimy zgodnie ze wskazaniami taksometru. W tej chwili można już w wielu taksówkach płacić wygodnie kartą. Jakby tego było mało, w wielu taksówkach, zwłaszcza w większych miastach, można korzystać z Wi-Fi, co znacznie uprzyjemnia przejazd, gdy jedziemy gdzieś dalej.

Kategorie