9 February 2023

Auto-Master – blacharz samochodowy Wrocław
Pole działania
Zarys

Auto-Master to jeden z najlepszych warsztatów samochodowych zajmujących się blacharstwem samochodowym i lakiernictwem. Wielkim atutem firmy jest nie tylko czterdziestoletnie doświadczenie w branży, ale także nowoczesny park maszyn i urządzeń, jakim Auto-Master dysponuje. To nowoczesna bezpyłowa kabino-suszarka lakiernicza, własna mieszalnia farb, najnowocześniejsze piastolety lakiernicze i wysokowydajne sprężarki, jeżeli chodzi o część oferty związanej z lakiernictwem samochodowym.

Prace blacharskie na najwyższym poziomie możliwe są dzięki takim urządzeniom jak rama naprawcza z pomiarem płyty podłogowej, zgrzewarka inwerterowa Gyspot Evolution PTI-S7, lutospawarka nieuszkadzająca oryginalnych powłok cynkowych podczas łączenia blach, specjalistyczne stopery do napraw karoserii panelowych, w tym też aluminiowych. Dzięki tym urządzeniom możliwa jest jakość napraw nieosiągalna w innych warsztatach.

O klasie warsztatu Auto-Maste świadczy fakt, że należy on do sieci warsztatów partnerskich ERGO Hestia, AXA, Generali, Proama, UNIQA, InterRisk i Compensa. W warsztacie istnieje możliwość tzw. bezgotówkowej likwidacji szkód komunikacyjnych - w ramach OC i AC u dowolnego ubezpieczyciela. Auto-Master załatwia wszelkie formalności, a właściciel uszkodzonego pojazdu na czas naprawy otrzymuje samochód zastępczy.

Telefon
713555131
NIP
8940026086
Regon
930263923
Lokum
ul. Niedźwiedzia 11 54-232 Wrocław
  • Auto-Master – blacharz samochodowy Wrocław
  • Auto-Master – blacharz samochodowy Wrocław
  • Auto-Master – blacharz samochodowy Wrocław
  • Auto-Master – blacharz samochodowy Wrocław
  • Auto-Master – blacharz samochodowy Wrocław
  • Auto-Master – blacharz samochodowy Wrocław
  • Auto-Master – blacharz samochodowy Wrocław

Wypożyczalnia samochodów Wrocław – Simply Rent

wypożyczalnia samochodów simply rent

Taksówka – komfortowy transport dla każdego

Obecnie na ulicach polskich miast jeździ coraz więcej samochodów. Samochodami dojeżdżamy do pracy, na spotkania z przyjaciółmi itd. Mimo to nie wygląda na to, aby taksówki, chociaż przecież są droższe niż komunikacja miejska, przestały cieszyć się popularnością. Nic dziwnego! Taksówki mają wiele zalet!
Przede wszystkim, jeśli już porównujemy taksówkę z komunikacją miejską, nie musimy udawać się na przystanek. Wystarczy, że zamówimy taksówkę telefoniczne, a przyjedzie ona w ciągu kilku minut pod wskazany adres. Czasami taksówka przyjeżdża już po chwili. To doskonałe rozwiązanie np. dla osób, które mają ze sobą większy bagaż. To jednak nie wszystko. Nie zapominajmy także o tym, że taksówka to świetne rozwiązanie dla osób, które np. udają się na jakieś spotkanie towarzyskie, podczas którego na pewno będą piły alkohol.
Często mówi się o tym, że cena taksówki w porównaniu z ceną biletu komunikacji miejskiej jest wysoka. Jednak nie zapominajmy o tym, że przejazd taksówką jest o wiele bardziej komfortowy. Zresztą, jeśli zdecydujemy się na wspólny przejazd ze znajomymi, koszt kursu nie będzie zbyt wysoki. Pamiętajmy też i o tym, że korzystając z taksówki, nie musimy sprawdzać rozkładu jazdy, jak to jest np. w przypadku autobusów. Taksówkę możemy zamówić o dowolnej porze dnia i nocy.
Przejazd taksówką to wygoda. Jeśli planujesz przejechać całe miasto, taksówka będzie najlepszym wyborem. Warto podkreślić, że obecnie standardem są klimatyzowane samochody, które gwarantują pełną wygodę. Można zamówić większe taksówki. Przykładowo nasza firma może zaoferować przestronne minivany, w których jest wystarczająco dużo miejsca dla siedmiu pasażerów.
Decydując się na taksówkę, nie musimy pamiętać o bilecie. Zamiast tego po prostu płacimy zgodnie ze wskazaniami taksometru. W tej chwili można już w wielu taksówkach płacić wygodnie kartą. Jakby tego było mało, w wielu taksówkach, zwłaszcza w większych miastach, można korzystać z Wi-Fi, co znacznie uprzyjemnia przejazd, gdy jedziemy gdzieś dalej.

Kategorie