9 February 2023

Car Spa Wilczynsky
Pole działania
Zarys

Piękny wygląd naszego samochodu, lśniący lakier, nienagannie czysta tapicerka to nie są rzeczy dane raz na zawsze. By auto zachowało przez długie lata wygląd jak z salonu musimy o nie stale dbać. I nie wystarczą tu okazjonalne wizyty w myjni samochodowej. Warto odwiedzić co jakiś czas warsztat czy też stacje obsługi samochodów zajmujące się profesjonalnym auto detailingiem.

Takim miejscem we Wrocławiu jest Studio Wilczynski. To prawdziwe SPA dla naszego samochodu. Zostanie on tu gruntownie, wyczyszczony, a tapicerka uprana. Lakier zostanie poddany renowacji, znikną z niego wszelkie otarcia, zarysowania i przebarwienia. Nałożone zostaną na niego powłoki bądź folie ochronne. Wszystko z użyciem najlepszych preparatów i specjalistycznych narzędzi.

Studio Wilczynski to nie tylko auto detailing. Studio zajmuje się także tzw. car wrappingiem, czyli oklejaniem samochodów folią. Oklejane są tu także motocykle. To doskonały sposób na szybką i efektowną zmianę koloru auta. Dodatkowym plusem oklejania jest fakt, że lakier nowego samochodu powleczonego folią zachowuje swój fabryczny stan, co istotnym jest, gdy chcemy samochód odsprzedać.

Odwiedź stronę
Telefon
717351727
NIP
8952095058
Regon
365477452
Lokum
ul. Rakowa 48-50 51-421 Wrocław
  • Car Spa Wilczynsky
  • Car Spa Wilczynsky
  • Car Spa Wilczynsky
  • Car Spa Wilczynsky
  • Car Spa Wilczynsky
  • Car Spa Wilczynsky
  • Car Spa Wilczynsky

Wypożyczalnia samochodów Wrocław – Simply Rent

wypożyczalnia samochodów simply rent

Taksówka – komfortowy transport dla każdego

Obecnie na ulicach polskich miast jeździ coraz więcej samochodów. Samochodami dojeżdżamy do pracy, na spotkania z przyjaciółmi itd. Mimo to nie wygląda na to, aby taksówki, chociaż przecież są droższe niż komunikacja miejska, przestały cieszyć się popularnością. Nic dziwnego! Taksówki mają wiele zalet!
Przede wszystkim, jeśli już porównujemy taksówkę z komunikacją miejską, nie musimy udawać się na przystanek. Wystarczy, że zamówimy taksówkę telefoniczne, a przyjedzie ona w ciągu kilku minut pod wskazany adres. Czasami taksówka przyjeżdża już po chwili. To doskonałe rozwiązanie np. dla osób, które mają ze sobą większy bagaż. To jednak nie wszystko. Nie zapominajmy także o tym, że taksówka to świetne rozwiązanie dla osób, które np. udają się na jakieś spotkanie towarzyskie, podczas którego na pewno będą piły alkohol.
Często mówi się o tym, że cena taksówki w porównaniu z ceną biletu komunikacji miejskiej jest wysoka. Jednak nie zapominajmy o tym, że przejazd taksówką jest o wiele bardziej komfortowy. Zresztą, jeśli zdecydujemy się na wspólny przejazd ze znajomymi, koszt kursu nie będzie zbyt wysoki. Pamiętajmy też i o tym, że korzystając z taksówki, nie musimy sprawdzać rozkładu jazdy, jak to jest np. w przypadku autobusów. Taksówkę możemy zamówić o dowolnej porze dnia i nocy.
Przejazd taksówką to wygoda. Jeśli planujesz przejechać całe miasto, taksówka będzie najlepszym wyborem. Warto podkreślić, że obecnie standardem są klimatyzowane samochody, które gwarantują pełną wygodę. Można zamówić większe taksówki. Przykładowo nasza firma może zaoferować przestronne minivany, w których jest wystarczająco dużo miejsca dla siedmiu pasażerów.
Decydując się na taksówkę, nie musimy pamiętać o bilecie. Zamiast tego po prostu płacimy zgodnie ze wskazaniami taksometru. W tej chwili można już w wielu taksówkach płacić wygodnie kartą. Jakby tego było mało, w wielu taksówkach, zwłaszcza w większych miastach, można korzystać z Wi-Fi, co znacznie uprzyjemnia przejazd, gdy jedziemy gdzieś dalej.

Kategorie