20 October 2020

Emiga Cars

Emiga Cars
Mówią o sobie: Emiga Cars
Pole działania:
Zarys:

Emiga Cars to profesjonalna i nowoczesna wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych mieszcząca się w Warszawie. Naszą bogatą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które cenią sobie prestiż, wygodę i dbałość o każdy szczegół. Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy niezwykle komfortowe auta klasy premium. Nasze samochody doskonale sprawdzą się, jako pojazdy służbowe oraz jako auta na ważne uroczystości, wymagające wyjątkowej oprawy.

W ramach wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego możecie Państwo bez przeszkód korzystać z naszej floty na bardzo prostych zasadach. W przypadku wynajmu aut na specjalne okazje zapewniamy ich stylizację oraz udział doświadczonego kierowcy. Klientom, którzy poszukują dodatkowych emocji podczas jazdy rekomendujemy nasze auta sportowe.

Dla wszystkich amatorów dynamicznej jazdy mamy niezawodne, niemieckie auta sportowe, które można wypożyczyć zarówno na kilka dni, jak i na dłuższy czas. Dzięki autom sportowym dostępnym w ramach oferty Emiga Cars możecie Państwo przekonać się, co oznacza prawdziwa wolność i przyjemność z jazdy.

Telefon: 570965919
NIP: 1132976678
Regon: 380504401
Lokum: ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 50 03-982 Warszawa
  • Emiga Cars
  • Emiga Cars
  • Emiga Cars
  • Emiga Cars

Wypożyczalnia samochodów Wrocław – Simply Rent

wypożyczalnia samochodów simply rent

Taxi Wrocław – RoyalTaxi

Taksówka – komfortowy transport dla każdego

Obecnie na ulicach polskich miast jeździ coraz więcej samochodów. Samochodami dojeżdżamy do pracy, na spotkania z przyjaciółmi itd. Mimo to nie wygląda na to, aby taksówki, chociaż przecież są droższe niż komunikacja miejska, przestały cieszyć się popularnością. Nic dziwnego! Taksówki mają wiele zalet!
Przede wszystkim, jeśli już porównujemy taksówkę z komunikacją miejską, nie musimy udawać się na przystanek. Wystarczy, że zamówimy taksówkę telefoniczne, a przyjedzie ona w ciągu kilku minut pod wskazany adres. Czasami taksówka przyjeżdża już po chwili. To doskonałe rozwiązanie np. dla osób, które mają ze sobą większy bagaż. To jednak nie wszystko. Nie zapominajmy także o tym, że taksówka to świetne rozwiązanie dla osób, które np. udają się na jakieś spotkanie towarzyskie, podczas którego na pewno będą piły alkohol.
Często mówi się o tym, że cena taksówki w porównaniu z ceną biletu komunikacji miejskiej jest wysoka. Jednak nie zapominajmy o tym, że przejazd taksówką jest o wiele bardziej komfortowy. Zresztą, jeśli zdecydujemy się na wspólny przejazd ze znajomymi, koszt kursu nie będzie zbyt wysoki. Pamiętajmy też i o tym, że korzystając z taksówki, nie musimy sprawdzać rozkładu jazdy, jak to jest np. w przypadku autobusów. Taksówkę możemy zamówić o dowolnej porze dnia i nocy.
Przejazd taksówką to wygoda. Jeśli planujesz przejechać całe miasto, taksówka będzie najlepszym wyborem. Warto podkreślić, że obecnie standardem są klimatyzowane samochody, które gwarantują pełną wygodę. Można zamówić większe taksówki. Przykładowo nasza firma może zaoferować przestronne minivany, w których jest wystarczająco dużo miejsca dla siedmiu pasażerów.
Decydując się na taksówkę, nie musimy pamiętać o bilecie. Zamiast tego po prostu płacimy zgodnie ze wskazaniami taksometru. W tej chwili można już w wielu taksówkach płacić wygodnie kartą. Jakby tego było mało, w wielu taksówkach, zwłaszcza w większych miastach, można korzystać z Wi-Fi, co znacznie uprzyjemnia przejazd, gdy jedziemy gdzieś dalej.

Kategorie