8 August 2022

IT Excellence – wdrożenia programu Symfonia Finanse i Księgowość w firmach taksówkarskich
Pole działania
Zarys

IT Excellence - to firma proponująca rozwiązania wspierające biznes. Istnieje na rynku od ponad 10 lat, a głównym zakresem jej działalności jest wdrażanie systemów ERP, mających na celu usprawnienie procesów zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach. Zespół ekspertów zajmuje się kompleksową obsługą projektów, a zatem nie tylko wdrażaniem systemów, ale również wsparciem i opieką serwisową.

Tego typu systemy do zarządzania mogą być niezbędne dla instytucji samorządowych i publicznych, branży farmaceutycznej, motoryzacyjnej, spożywczej, przemysłowej i innych. Pierwszym etapem współpracy jest określenie, czego konkretnie firma potrzebuje, a dopiero później dobranie odpowiedniego systemu i wdrożenie go w możliwie najmniej inwazyjny sposób, aby nie zaburzać pracy firmy.

Idealne oprogramowanie to takie, gdzie jeden program bez problemu obsługuje wiele procesów, np. elektroniczny obieg dokumentów, czy obsługę przedsprzedażową klienta. Wśród dostępnych w IT Exclellence systemów znajdują się ITE Workflow, Symfonia ERP, a także Microsoft Dynamics.

IT Excellence Wrocław Sp. z o.o.

Telefon
717403944
NIP
1182126746
Regon
364953672
Lokum
ul. Poświęcka 17/8 51-128 Wrocław
  • IT Excellence – wdrożenia programu Symfonia Finanse i Księgowość w firmach taksówkarskich

Wypożyczalnia samochodów Wrocław – Simply Rent

wypożyczalnia samochodów simply rent

Taksówka – komfortowy transport dla każdego

Obecnie na ulicach polskich miast jeździ coraz więcej samochodów. Samochodami dojeżdżamy do pracy, na spotkania z przyjaciółmi itd. Mimo to nie wygląda na to, aby taksówki, chociaż przecież są droższe niż komunikacja miejska, przestały cieszyć się popularnością. Nic dziwnego! Taksówki mają wiele zalet!
Przede wszystkim, jeśli już porównujemy taksówkę z komunikacją miejską, nie musimy udawać się na przystanek. Wystarczy, że zamówimy taksówkę telefoniczne, a przyjedzie ona w ciągu kilku minut pod wskazany adres. Czasami taksówka przyjeżdża już po chwili. To doskonałe rozwiązanie np. dla osób, które mają ze sobą większy bagaż. To jednak nie wszystko. Nie zapominajmy także o tym, że taksówka to świetne rozwiązanie dla osób, które np. udają się na jakieś spotkanie towarzyskie, podczas którego na pewno będą piły alkohol.
Często mówi się o tym, że cena taksówki w porównaniu z ceną biletu komunikacji miejskiej jest wysoka. Jednak nie zapominajmy o tym, że przejazd taksówką jest o wiele bardziej komfortowy. Zresztą, jeśli zdecydujemy się na wspólny przejazd ze znajomymi, koszt kursu nie będzie zbyt wysoki. Pamiętajmy też i o tym, że korzystając z taksówki, nie musimy sprawdzać rozkładu jazdy, jak to jest np. w przypadku autobusów. Taksówkę możemy zamówić o dowolnej porze dnia i nocy.
Przejazd taksówką to wygoda. Jeśli planujesz przejechać całe miasto, taksówka będzie najlepszym wyborem. Warto podkreślić, że obecnie standardem są klimatyzowane samochody, które gwarantują pełną wygodę. Można zamówić większe taksówki. Przykładowo nasza firma może zaoferować przestronne minivany, w których jest wystarczająco dużo miejsca dla siedmiu pasażerów.
Decydując się na taksówkę, nie musimy pamiętać o bilecie. Zamiast tego po prostu płacimy zgodnie ze wskazaniami taksometru. W tej chwili można już w wielu taksówkach płacić wygodnie kartą. Jakby tego było mało, w wielu taksówkach, zwłaszcza w większych miastach, można korzystać z Wi-Fi, co znacznie uprzyjemnia przejazd, gdy jedziemy gdzieś dalej.

Kategorie