21 October 2021

Chyba każdy z nas potrafi sobie przypomnieć sytuację, kiedy trzeba było zamówić dwie taksówki, aby większą grupą udać się do celu. Obecnie rozwiązaniem może być taxi van! Także we Wrocławiu mogą Państwo skorzystać z wyjątkowej wygody, jaką zapewnia wygodny van. Zachęcamy zwłaszcza do zapoznania się z ofertą Taxi 7, nasza firma zapewnia swoim klientom komfortowe przewozy.

Dlaczego właśnie Taxi 7? Dysponujemy ujednoliconą flotą samochodów, na którą składają się samochody marki Mercedes Citan. Warto podkreślić, że samochody Mecedes Citan produkowane są przez Mercedes Benz specjalnie z myślą o branży taksówkarskiej, model opracowano w zgodzie z wytycznymi przedsiębiorstwa Intax, które działa w branży wyposażenia taksówek. Stąd też każdy nasz taxi van spełnia najwyższe. Przejazd wygodnym, 7-osobowym vanem to na pewno przypadnie Państwu do gustu. 7 wygodnych siedzeń zapewnia komfort także w przypadku grup kilkuosobowych.

My ze swej strony dokładamy także starań, aby nasi pasażerowie byli w pełni zadowoleni z wyboru Taxi7. Jedno jest pewne, nawet jeśli nie podróżują Państwo większa grupą i tak przejazd taksówka osobową jest znacznie wygodniejszy niż zwykłym samochodem osobowym. Jest po prostu więcej miejsca, zatem także przy dłuższych przejazdach mogą się Państwo cieszyć pełnym komfortem i poczuciem bezpieczeństwa. Oczywiście wszystkie nasze samochody są klimatyzowane.

Jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z usług Taxi7, gwarantujemy, że zamówiony taxi van pojawi się najdalej w przeciągu 7 minut. Mimo że chodzi o duża taksówkę 7-osobową nasi klienci mogą liczyć na przystępne ceny. W tej chwili Taxi 7 oferuje najtańsze przejazdy taksówką 7-osobową we Wrocławiu. Gwarantujemy nowy standard usług taksówkarskich, każdy z naszych samochodów jest nie tylko bardzo przestronny, ale także wyposażony w Wi-Fi. Nie będzie problemu z płatnością kratą. Wiemy, że coraz więcej pasażerów preferuje właśnie te firmę płatności, dlatego wyposażyliśmy każdy nasz taxi van w terminal płatniczy.

Taxi

Wypożyczalnia samochodów Wrocław – Simply Rent

wypożyczalnia samochodów simply rent

Taksówka – komfortowy transport dla każdego

Obecnie na ulicach polskich miast jeździ coraz więcej samochodów. Samochodami dojeżdżamy do pracy, na spotkania z przyjaciółmi itd. Mimo to nie wygląda na to, aby taksówki, chociaż przecież są droższe niż komunikacja miejska, przestały cieszyć się popularnością. Nic dziwnego! Taksówki mają wiele zalet!
Przede wszystkim, jeśli już porównujemy taksówkę z komunikacją miejską, nie musimy udawać się na przystanek. Wystarczy, że zamówimy taksówkę telefoniczne, a przyjedzie ona w ciągu kilku minut pod wskazany adres. Czasami taksówka przyjeżdża już po chwili. To doskonałe rozwiązanie np. dla osób, które mają ze sobą większy bagaż. To jednak nie wszystko. Nie zapominajmy także o tym, że taksówka to świetne rozwiązanie dla osób, które np. udają się na jakieś spotkanie towarzyskie, podczas którego na pewno będą piły alkohol.
Często mówi się o tym, że cena taksówki w porównaniu z ceną biletu komunikacji miejskiej jest wysoka. Jednak nie zapominajmy o tym, że przejazd taksówką jest o wiele bardziej komfortowy. Zresztą, jeśli zdecydujemy się na wspólny przejazd ze znajomymi, koszt kursu nie będzie zbyt wysoki. Pamiętajmy też i o tym, że korzystając z taksówki, nie musimy sprawdzać rozkładu jazdy, jak to jest np. w przypadku autobusów. Taksówkę możemy zamówić o dowolnej porze dnia i nocy.
Przejazd taksówką to wygoda. Jeśli planujesz przejechać całe miasto, taksówka będzie najlepszym wyborem. Warto podkreślić, że obecnie standardem są klimatyzowane samochody, które gwarantują pełną wygodę. Można zamówić większe taksówki. Przykładowo nasza firma może zaoferować przestronne minivany, w których jest wystarczająco dużo miejsca dla siedmiu pasażerów.
Decydując się na taksówkę, nie musimy pamiętać o bilecie. Zamiast tego po prostu płacimy zgodnie ze wskazaniami taksometru. W tej chwili można już w wielu taksówkach płacić wygodnie kartą. Jakby tego było mało, w wielu taksówkach, zwłaszcza w większych miastach, można korzystać z Wi-Fi, co znacznie uprzyjemnia przejazd, gdy jedziemy gdzieś dalej.

Kategorie